Job offers in WaKaT Kelm Sp. z o.o.

Job vacancies from different regions of operation. Read carefully if it applies to the area where you live

Pracownik ochrony - Tomaszów Mazowiecki

Zatrudnimy osoby do ochrony w zakładzie produkcyjnym na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego.

Potrzebujemy:

  • osób z stopniem niepełnosprawności: umiarkowany

  • w przypadku odległego miejsca zamieszkania wskazany jest własny samochód

Dajemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • prace w przyjaznym otoczeniu

  • benefity z zakładowych funduszy specjalnych

tel. 609055751 e-mail: praca@wakat.biz.pl
Pracownik ochrony - Babsk/Rawa Mazowiecka

Zatrudnimy pracownik do ochrony obiektu w Babsku, blisko Rawy Mazowieckiej.

Potrzebujemy osób z grupą niepełnosprawności

Oferujemy pracę na umowę o prace, w pełnym etacie.

Możliwość dofinansowania do dojazdów.

Osoby do sprzątania - okolice Ujazdu, k. Tomaszowa Mazowieckiego

Zatrudnimy osoby do sprzątania w zakładzie produkcyjnym koło Ujazdu.

  • w przypadku odległego miejsca zamieszkania wymagany jest własny samochód

Dajemy:

PRACOWNIK PRODUKCJI - Kielce

STANOWISKO – pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

MY:

  • dajemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • oferujemy wynagrodzenie 3600 zł brutto miesięcznie + premia

  • zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6 – 14 i 14 – 22

TY:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności

  • angażujesz się w powierzone obowiązki

  • posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych

TWOJE ZADANIA:

  • sortowanie i pakowanie produktów

  • prace porządkowe

  • inne prace pomocnicze przy produkcji

tel. 727 500 027 e-mail: kielce@wakat.biz.pl
Ubezpieczeniowy Doradca Klienta - Toruń

Miejsce pracy: Toruń z możliwością pracy zdalnej po wdrożeniu

Oferta dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

BĘDZIESZ:

  • zajmować się aktywną sprzedażą produktów ubezpieczeniowych,

  • obsługiwać klientów przez telefon,

  • posługiwać się nowoczesnymi narzędziami,

  • tworzyć kalkulacje ofert,

  • osiągać postawione cele,

  • obsługiwać klientów, którzy wyrazili chęć kontaktu,

  • dobierać dla klientów oferty dopasowane do ich potrzeb, spośród szerokiego wachlarza towarzystw i produktów.

OFERUJEMY TOBIE:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczne premie od uzyskanych wyników sprzedażowych,

  • nowe umiejętności i doświadczenie,

  • szeroką wiedzę specjalistyczną,

JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie średnie

  • masz dobrą dykcję i miły głos,

  • potrafisz pracować z danymi,

  • szybko przyswajasz wiedzę,

  • motywują Cię cele sprzedażowe,

  • analitycznie podchodzisz do postawionych zadań.

Wyślij CV na adres e-mail lub zadzwoń na numer podany poniżej.

tel. 727 500 107 e-mail: torun@wakat.biz.pl

If you didn't found what you looking for, maybe you want to find out what you interest is and live your e-mail address. We can look for a job that suits you.

Your interest